Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtige exclusieve Lenzkirch uhr tafelklok/ pendule met originele houten lenzkirch console. De set is compleet en onbeschadigde staat!! Geheel vrij van houtworm. Lenzkirch uurwerk met gongslag op ieder half en heel uren. Het uurwerk is gestempeld : nr : Alle raderwerken hebben een serienummer. 78.167 - komt uit 1865 Het geheel loopt en slaat mooi op tijd, en wordt geleverd met opwindsleutel en slinger. [ Afmetingen / klok ] Hoogte : 67 cm Breedte : 36 cm Diepte : 18 cm [ Afmetingen / console ] Hoogte : 23 cm Breedte : 43 cm Diepte : 23 cm Heeft een totaal gewicht van 13 KG. Dit kavel wordt aangetekend en verzekerd verstuurd. Ophalen in (Oss) Nederland is ook mogelijk. in Klokken / Klokken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels