Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Oude, bijna Antieke Inkt droger vervaardigd van ovaal (halve maan ) hout met daarop een zware zilveren plaquette en een draai knop welke het vloeiblad strak houdt. Hollandse keuren w.o. jaarletter, Lopende Leeuw etc. Mooi zware kwaliteit. Leuk item voor elk bureau. Even poetsen en deze Inktdroger is als nieuw. Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels