Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Exceptioneel prachtige grote bronzen vuurvergulde Franse pendule. Met een romantische afbeelding van een man en vrouw, Het geheel is prachtig mooi vergulde staat voor op de klok zit een engeltje. De pendule heeft een emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers. De pendule heeft onderop een houten afwerking, Zo is te zien dat het een oude pendule is. Het 8 daags uurwerk half uur slagwerk op bel functioneert goed zoals het hoort en wordt geleverd met originele slinger en sleutel. Het uurwerk is gesigneerd : Cattle Atx breveté - Deniere á Paris [ Afmetingen ] Hoog : 40 cm Breed : 29 cm Foto's maken deel uit van het kavel omschrijving . Uurwerk is recent nagekeken en functioneert goed. Dit kavel wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd in een bananendoos. Het kan na overleg worden afgehaald in Oss, Nederland. Ex stolp in Klokken / Klokken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels