Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtige grote vintage bijzettafel of vierkante salontafel met wielen en een lade. Deze zeer zeldzame bijzettafel is fraai gestileerd en gemaakt uit een hoogwaardig mahoniehout. Deze unieke bijzettafel is voorzien van 4 schone vlotte gezwenkwielen die gemaakt zijn uit een echt brons. De bijzettafel kan gebruikt worden zonder wielen, zodat deze soepele bronzen wielen er gemakkelijk afneembaar kunnen worden (indien gewenst). Deze voortreffelijke bijzettafel beschikt over een geweldig bovenblad dat er bedekt is aan de randen met een fineerhout en een prachtig groen lederen top-blad. Dit schitterende top-blad is er diep versierd aan de de randen, in de hoeken en geprent met meerdere vergulde motieven van sterren, maansikkel, bladeren, bloemen enz. Bovendien ziet deze lederen top-blad er nog prachtig uit, aangezien de leeftijd (zie foto's!). Deze verbluffende bijzettafel is voorzien van een sierlijke lade met een stijlvolle bronzen trekhandgrip. Deze handige lade zit er diep onder het gehele bovenblad en kan er niet uitgetrokken worden. Bovendien is de bijzettafel voorzien van 4 sierlijke poten die eronder in het midden bij elkaar goed bevestigd en gesteund zijn. Deze klassieke bijzettafel zit in een zeer goede conditie. Er zijn geen beschadigingen. Foto's maken deel uit van de beschrijving. Een super decoratieve... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels