Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
"KLASSIEKE ONDERSPANNER" BSA airsporter MK5 Land van herkomst Engeland Bouwjaar 1971'-1974' Serie nr. GJ9904 Cal.22 (5,5mm) Mondingsnelheid 14,6 Joule - 169,6 m/s (chrony-checked) Inclusief; Vintage richtkijker "Finder" image-moving 4X32(zuiver instelbaar tot 50 meter) Met stofkappen(afneembaar) & Groot blik met de originele vintage Marksman No2 pellets (made in Engeland) Optisch zowel mechanisch/technisch in zéér goed onderhouden actie/klaar staat verkerende Diep geblauwd stalen loop Beukenhouten kolf met geïntrigeerd wangstuk (m.b.t de rechtshandige schutter) Geïntrigeerde onderspanhendel Nostalgische haaks op de loop staande kantelbare laadkamer Schietprestatie betreft uiterst nauwkeurig en behoorlijk krachtig! Multifunctioneel inzetbaar; "Plinken en target schieten" & "Plaagbestrijding" Degelijke en uiterst betrouwbare klassieke onderspanner van Engelse bodem Vader op zoon doorgeefbaar BSA "luchtgeweren" waarvan de naamsbekendheid reeds een bewezen feit is.... Verzenden geschiedt ; "Aangetekend & Verzekerd" (in degelijk en sterk verpakkingsmateriaal) in Militaria en wapens / Wapens (luchtpistolen)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels