Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig ingelijst schilderij van Greetje Feenstra. Deze kunstenares is het meest bekend van haar bloemschilderijen met Tulpen in de hoofdrol. Zo ook dit schilderij dat in een prachtig zilver/goude lijst is ingelijst in 2005. in Kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels