Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bar globe van notenhout. Periode: Tweede helft 20e eeuw. Italië Een mooie Italiaanse bar globe is in goede staat met minimale gebruikers sporen. De globe opent door de houten knop aan de bovenzijde te pakken en achterover te halen.Dan wordt de carrousel voor flessen en glazen zichtbaar, welke rond draait.Deze kavel is exclusief de fles en getoonde glazendit is enkel ter decoratie.Fraaie Globebar, een aanwinst in ieder interieur. Deze Globe heeft een prachtige gedetailleerde landkaart vanuit het jaar 1600 met daarom heen de dierenriem.Op de Globe zijn zeemonsters, schepen, goden, bergen, Neptunus en andere dieren te zien.De Globe bar heeft gedraaide poten en heeft een klassieke uitstraling. Deze bar Globe is verrijdbaar door middel van 4 zwenkwielen. Afmetingen: Hoogte 100 cm x Diameter 60 cm. Deze kavel wordt met zorg verpakt /verzekerd en aangetekend verzonden met trac en trace door Post.nl. In overleg kan de kavel ook worden opgehaald inSpijkenisse (Zuid-Holland). in Decoratieve objecten / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels