Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig en uniek werk van Zinyeka Gladman. Het kunstwerk is getiteld Desire. Het beeld staat op een grote sokkel van hardsteen. Het kunstwerk zelf is gemaakt van serpentijn. Serpentine is een diepgroen kristal van gehydrateerd magnesiumsilicaat, zelden gevlekt of bespat, en lijkt op een slang of slangenhuid. Wens Afmetingen kunstwerk: 80 x 129 x 50 cm Afmetingen met sokkel: 130 x 140 x 60 cm VOORZICHTIGHEID; Het kunstwerk is zo zwaar dat er professionele transportmiddelen nodig zijn om het te verplaatsen. Art Dumay is niet verantwoordelijk voor de verzending. Geboren in 1962 in het district Gutu. Overleden in 2001 Gladman Zinyeka werd geboren in het Gutu-district en werd tijdens de bevrijdingsstrijd van zijn ouders gescheiden. Gladman vestigde zich in 1983 in Harare en begon in 1985 met beeldhouwen. Zijn rolmodel was Samson Kuvhengurwa, wiens zeer vernieuwende werk diepe indruk op hem maakte. Gladman beeldde het dagelijks leven af van degenen die hij kende. Hij verwoordde scherp het lijden van de armen en werklozen. “Ik sta voor de armen! Ik heb geluk, want ik kan door de steen heen schreeuwen!” Hij werkte voornamelijk in Springstone, waarbij hij met groot effect onbewerkte delen van de steen en verschillende texturen gebruikte. Hij produceerde... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels