Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Art Deco, 12-persoons /72-delig verzilverd bestek + 15x opdienbestek. Modelnr: 56 Modelnaam: Nordique Datering ca. 1935-1940 Het bestek komt in de originele houten kistmet 4 lades (afmeting 39x34x31.5cm.) Totaal 87-delig, bestaande uit : - 12x dinermessen24,7cm.- 12x dinervorken20,5cm. - 12x dinerlepels 20,8cm. - 12x messen 21,5cm. - 12x vorken 17,8cm. - 12x lepels 18,1cm. - soeplepel 27,5cm. - rijstlepel 24,8cm. - grote groentelepel 25,8cm. - aardappellepel 21cm. - 2x juslepels 16,5cm. - 2-delig trancheercouvert33cm. (vleesmes) en 27cm. (vleesvork) - messenslijper 17cm. Extra : - 2-delig slacouvert 23cm. - kaasschaaf 21,2cm. - 2x vleesvorkjes 14cm. - confiturelepel 14,8cm. Het bestek is gemerkt met GN (ontwerper Georg Nilsson) Gero 90 De lemmeten Gero roestvrij Het bestek verkeert in een licht gebruikte staat, goede staat. Een aantal hebben gebruikssporen :de aardappellepel, groentelepel en 1 juslepel hebben een ligplek aan de achterzijde van de bak.Alle vorken (op 1 na) hebben tevens een ligplek aan de achterzijde en enkele een plekje onderaan het heft van achter.De taartschep, 2 dinermessen en 6x messen hebben zilverlies op het heft. Foto's zijn hiervan toegevoegd, de foto's zijn een onderdeel van de omschrijving. De cassette heeft normale lichte gebruikssporen. Totaal gewicht +/- 15,5 kilo. Wordt goed en professioneel verpakt.... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels