Bekijk kavel
Prachtig gesigneerd Frankrijk thuisshirt uit 1998 door Zinedine Zidane. In 1998 werd Frankrijk wereldkampioen onder andere door 2 goals van Zidane in de 0-3 gewonnen finale van Brazilië. Het shirt komt met een certificaat van A1 Sporting Memorabilia. Shirt wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
Bekijk kavel

Andere interessante kavels