Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Simca/Fiat Balilla 1935. Deze authentieke Fiat Balilla werd in licentie in Frankrijk gebouwd door Simca in 1935. Deze Balilla heeft een zeldzame sportieve carrosserie, gebouwd door Carrosserie Kelsch uit Frankrijk. Deze prachtige cabriolet is langer geleden vakkundig gerestaureerd en nog steeds in een subliem mooie staat. De auto rijdt, schakelt en remt perfect en de motor heeft na de revisie slechts 5300 km gelopen. De kleurstelling is erg mooi, een fris rode kleur met een bruin lederen interieur. Een mooie Pre-War automobiel met een Italiaans-Franse elegantie die absoluut in waarde gaat stijgen. Voor verkoop buiten Nederland kunnen wij voor u het exportdocument verzorgen. Ook transport kan in overleg door ons worden verzorgd. Het dient aanbeveling om de auto eerst te komen bekijken voordat u biedingen uitbrengt. De auto staat in Valkenswaard en kan ook op de brug worden bekeken. in Oldtimers / Oldtimers
Bekijk kavel

Andere interessante kavels