Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
2019-20 Barcelona thuisshirt, gesigneerd door Xavi Hernandez. Dit voetbalshirt is gesigneerd door Xavi Hernandez op 9 maart 2022 in Barcelona. Xavi is een van de beste middenvelders aller tijden en won acht La Liga-titels en vier Europa Cups met Barcelona. Met Spanje won hij ook het WK en twee euro. Xavi Hernández Creus, geboren op 25 januari 1980, is een Spaanse professionele voetballer die als centrale middenvelder speelt voor de Qatarese club Al Sadd SC. Hij staat bekend om het spelen voor het Spaanse nationale team en Barcelona. Xavi kwam op 11-jarige leeftijd door La Masia, de jeugdopleiding van Barcelona en maakte zijn debuut in het eerste elftal tegen Mallorca in augustus 1998. Sindsdien heeft hij 700 wedstrijden gespeeld, 82 goals gescoord en meer dan 180 assists gegeven voor meer dan 50 spelers. Xavi is de eerste speler in de geschiedenis van Barcelona die 150 interlands heeft gespeeld.[3] Xavi staat hoog aangeschreven vanwege zijn bescheiden persoonlijkheid en teamethos en wordt gezien als de belichaming van de tiki-taka-speelstijl, en wordt algemeen beschouwd als een van de grootste centrale middenvelders aller tijden. Hij wordt ook door velen beschouwd als de grootste Spaanse speler ooit. Handgesigneerde marker Dit item is prachtig en heel... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels