Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige lamp in Art Deco stijl met een staande naakte vrouw met een kruik op haar schouder. Odalisque. Beeldhouwer: Pierre Le Faguays. Gesigneerd met zijn pseudonym Fayral Merktekens: Signatuur Fayral en M. Le Verrier gieterij stempel. Materiaal: Gepatineerd metaal, meerkleurige patina, vaas in rood glas en zwart marmeren sokkel. Ontworpen ca. 1925/1930, Postuum gegoten in de gieterij van Le Verrier in Parijs. Literatuur over de kunstenaar: “Art Deco” sculpture” geschreven door Alistair Duncan.

Meer informatie:
 "Art deco sculpture” Victor Arwas, Academy.
“Bronzes, sculptors and founders” H. Berman, Abage.
 “Dictionnaire des peintres,sculpteurs,dessinateurs et graveurs” E. Benezit. Gründ Verzekerde verzending. Met certificaat van echtheid. in Interieur en decoratie / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels