Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Faller H0 - 130816 - Landschap - Jubileum model 2016 Klooster 'Bebenhausen' Faller 130816 - Klooster Bebenhausen - nr 328 van de 1.999 exemplaren. Gelimiteerd premium model volgens de huidige vormgeving van de middeleeuwse cisterciënzer-abdij in het zwabische Schönbuch. Rondom een laat-gotische kruisgang met bron strekt zich het gehele kloostercomplex uit over de meest uiteenlopende clausuurbouwwerken, waarvan het okerkleurige en helderwitte stenen muurwerk steeds opnieuw door hoge maaswerkramen stralend tot zijn recht komt. Tot de pregnantie en gedachteoverdracht van het afwisselende landschap van gebouwen en daken draagt vooral de kloosterkerk met de prachtig versierde vieringstoren bij die tot de meesterstukken van de laat-gotische steenhouwkunst en bouwconstructie behoort.Een tweede stenen dakwerk bekroont de voormalige zomer-eetzaal van de monniken en latere feestzaal in de zuidvleugel van het kloostercomplex. Het leven van de geestelijken en de liturgie van weleer wordt bovendien zichtbaar door de verschillende clausuurgebouwen van twee verdiepingen, zoals kapittelzaal, leefruimtes, slaapzalen, bibliotheek of keuken. Categorie De stad, het dorp Tijdperk I 1880 - 1920 Afmetingen: 604 x 517 x 374 mm Extra monniken los maar ook op een bankje rond een boom en hekwerk. Foto's zijn onderdeel van de beschrijving. Alle pakketten worden aangetekend en verzekerd verzonden. in Speelgoed en modellen... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels