Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig unieke serie nog in de oorspronkelijke beschermhoezen. Deze hoezen vindt je haast nooit. - Vandaar ook de uitzonderlijke staat. Dupuis Unicum Uitgaven albums 1 t/m 9 van de volgende auteurs: Nr. 1 - Natasja - Opnamen voor Caltech - Gesigneerd Walthery & Borgers op 800 ex. Nr. 2 - Blauwbloezen - Hoe het Begon - Gesigneerd door Lambil & Cauvin op 800 ex. Nr. 3 - Yoko Tsuno - Prooi en Schaduw - Gesigneerd door Leloup op 1000 ex. Nr. 4 - Mini Mensjes - Gevangenen van de tijd - Gesigneerd door Seron op 1000 ex. Nr. 5 - Baard en Kale - Schaak en Match - Gesigneerd door Will op 1025 ex. Nr. 6 - German en Wij - Hoe Bestaat ´t - Gesigneerd door Jannin op 1025 ex. Nr. 7 - Guust - De Flater-Saga - Gesigneerd door Franquin op 4000 ex. Nr. 8 - Natasja - De Raadselachtige Gedaanten - Gesigneerd door Walthery & Borgers op 925 ex. Nr. 9 - Agent 212 - Verboden Inrit - Gesigneerd door Cox op 925 ex. Kijk ook goed naar de foto's. Zij maken deel uit van de omschrijving, in Boeken en strips / Nederlandstalige strips
Bekijk kavel

Andere interessante kavels