Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Omschrijving: Dubbele aluminium deurgreep waarin twee keramische tegels verwerkt zijn met een abstract blokjespatroon (zie foto's). De deurgreep is gemaakt in de jaren '70 in België. De deurgreep is niet gemerkt. Afmetingen: -Deurgreep Lengte: 15 cm Breedte: 15 cm Dikte: 2 cm Lengte wandplaat: 7 cm Maximale dikte van deur: 3,5 cm Gewicht: 2,5 kg Conditie: Beide tegels hebben een paar glazuurschilfers aan de randen van een paar blokjes (zie foto's). Verder verkeert de deurgreep in goede gebruikte staat. Verzending: Wordt aangetekend verzonden. in Design en vintage / Vintage meubels en decoratie
Bekijk kavel

Andere interessante kavels