Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
In prachtige conditie. Apollo 11 Eagle lunar module USA. Merk : DSK toysHerkomst: Japan Jaar: 1969 Afmetingen: 25x24x24 cm Actie: de Apollo 11 rijdt rond met bump and go actie en mooie knipperende verlichting aan alle kanten met een roterende radar antenne terwijl hij Space geluiden maakt....na een tijdje stopt hij met rijden en gaat de Apollo open en verschijnt Neil Armstrong. Deze actie herhaalt zich. Batterij kamer nieuwstaat. Originele antenne aanwezig. Doos is ook in prachtige conditie,mooi vierkant nog. Reserve at €275 in Speelgoed en modellen / Blikken speelgoed
Bekijk kavel

Andere interessante kavels