Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deze maskers werden gebruikt bij inwijdingsceremonies. Lega maskers hebben altijd bijzondere gezichtsvormen. Het is uit één stuk hout gesneden en heeft prachtige geometrische patronen. Ze worden voor elk gebruik ingewreven met wit kaolienpoeder en vervolgens tentoongesteld op een hek (zie foto). Het minimalistische masker met drie gezichten. Het masker is in goede staat, geen restauraties. Aangetekende en verzekerde verzending. in Aziatische en tribale kunst / Afrikaanse kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels