Bekijk kavel
Charmante kleine Griekse trytich, met een geweldige herkomst, dit stuk maakte deel uit van de collectie van Prins Hugo de Bourbon de Parme, leider van de Carlistenbeweging en echtgenote van prinses Irene de Lippe Biesterfelt uit Nederland, dochter van koningin Juliana van Oranje Nassau. Centraal de Maagd Hodigitria, links St John de Evangelieschrijver en rechts St George. In gesloten toestand zien we de aankondiging op de buitenste vleugels. Laat 19e eeuws Grieks icoon in de stijl van de 17e eeuw. in Antiek / Religieuze objecten
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Wereld. Various Denominations Various Years, 21×1 Oz (.999)
595,-
Morgen om 21:28
Online taalcursus voor beginners met keuze uit meerdere talen!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis