Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een geheel in originele staat zijnde DKW RT 125.Deze DKW is voor herstart om zo mee te gaan rijden of voor een totale restauratie. Het motorblok is gereviseerd door DKW deskundige van de DKW club. De motorfiets moet verder worden afgebouwd. Elektra is geheel vernieuwd en kabelboom met nieuwe gas- en remkabels zitten erbij. Zie foto’s. Het kenteken is destijds ingeleverd bij de RDW en kan opnieuw worden aangevraagd. in Oldtimers, klassieke motoren en automobilia / Klassieke motoren
Bekijk kavel

Andere interessante kavels