Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Hoofdmasker van de Teke-gemeenschap. Dit soort maskers werden gebruikt bij belangrijke vergaderingen, bij begrafenissen van stamhoofden en tijdens huwelijksceremonies. Het masker bestaat uit abstracte geometrische figuren, die een abstract menselijk gezicht voorstellen. Prachtig uitgesneden. Het masker werd op het voorhoofd gedragen, de drager keek onder het masker door. Het masker heeft geen restauraties en verkeert in goede gebruikte staat. Zorgvuldig aangetekende verzending in Aziatische en tribale kunst / Afrikaanse kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels