Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Daf 33 de Luxe uit 1970. Iedereen kent hem. De Daf personenauto. De Daf 33 is een compacte oldtimer van de Nederlandse fabrikant Daf. Het pientere pookje was een doorbraak op het gebied van de automatische versnelling. Mooie auto met een prachtig rood skai-lederen interieur. Dit model Daf werd geleverd in 2 uitvoeringen. Standaard en een de Luxe. Dit is een ”de Luxe” uitvoering. De 746cc luchtgekoelde motor en variomatic zijn in goede staat en functioneren naar behoren. Technisch onlangs weer nagekeken door specialist. Door de nieuwe Nederlandse wetgeving hoeven auto's van 50 jaar of ouder geen APK-keuring meer, dus vandaar is deze klassieker niet gekeurd. Eventueel is dit wel mogelijk bij aflevering. Met deze DAF wordt autorijden pas echt leuk! Uiteraard heeft deze mooie klassieker wat gebruikerssporen rondom waaronder lichte deukjes en/of krasjes. Ook is hij wel eens wat bijgespoten/bijgewerkt en dit had iets beter gekund. Inmiddels is deze Daf voorzien van een splinternieuwe 6 volt accu van het merk Varta. Bij verkoop buiten Nederland, wordt deze Daf geleverd met de juiste exportdocumenten. Ook transport uit eigen beheer is mogelijk! in Oldtimers / Oldtimers
Bekijk kavel

Andere interessante kavels