Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een antieke hostieschaal op voet met glazen inzet. Ca. 80 cm hoog. Koper. Enkele deukjes in de voet. Het geslepen glas heeft wat lichte randschade. Zie ook alle foto's voor een goede indruk van deze zeer fraaie kerkschaal voor hosties. Geproduceerd door het Nederlandse bedrijfKMD, dat in 1880 is opgericht. ( Onderop gemerkt). Zij produceerden alleen in het begin van de 20e eeuw ook een tijdje religieuze voorwerpen. Daarna richtten zij zich volledig op de huishoudelijke markt. Wordt zeer zorgvuldig verpakt en verzonden met Track & Trace én verzekering. in Interieur en decoratie / Religieuze objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels