Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een antieke Michelin Compressor uit de jaren 1920-1930, gerestaureerd, 110 volt. Dergelijke compressors werden in die jaren gebruikt om auto-fiets-en motorbanden mee op te pompen. Behalve de drukmeter is hij in een goede werkende staat en conditie!Een mooi compleet exemplaar! Formaat:Lengte x Breedte 30x 13 cmHoogte 25 Gewicht ca.12 kg. Wordt goed verpakt, aangetekend verzonden in Automobilia en motobilia / Automobilia
Bekijk kavel

Andere interessante kavels