Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Chopard Les Chaînes Fantasy armband 18 karaat geel goud In goede staat aangeboden Chopard Les Chaînes fantasiearmband geelgoud. Kwaliteit: 18 KT (gemerkt 750) Gesigneerd Chopard, Les Chaînes, 750 en genummerd 2170282, 85/3847. Gewicht: 41,1 gram. Lengte:19.5 cm Elegant, verfijnd en tijdloos; Chopard ontwikkelt een breed assortiment aan hoogwaardige horloges, juwelen en accessoires. Opgericht in 1860 door Louis-Ulysse Chopard, is de luxe-leverancier een Zwitsers label dat wereldberoemd is om zijn state-of-the-art technologie en vakmanschap. Chopard produceert elk onderdeel voor hun horloges in eigen huis en staat bekend om zijn ingewikkelde Zwitserse mechanisme en sterke ontwerpen. Chopard overbrugt de kloof tussen mechanische innovatie en duurzame prestaties en is de thuisbasis van chique en mooie styling. Makers van de beroemde Mille Miglia-collectie, een van de best verkopende collecties van Chopard, brengen een eerbetoon aan het vintage racetijdperk. Precisiestukken zijn onder meer Happy Diamonds, L.U.C, Imperiale en de Classic-collectie. in Sieraden en edelstenen / Merksieraden
Bekijk kavel

Andere interessante kavels