Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Rosaline kleurige Val St. Lambert Luxval schaal uit de art deco periode met stilistische oren stammend uit 1935. Model: Coupe Noémie. Ontworpen door Charles Graffart en René Delvenne. Deze schaalstaat vermeld in de VSL catalogus uit 1935. (Zie foto's) Schaal is in in prima staat op de gebruikelijke gebruikssporen na (zie foto's) Het is overigens volkomen normaal dat er zich in het glas luchtbelletjes of glasdraadjes bevinden. Kleur -Rosaline Model: ‘Coupe noémie Lengte: 23 cm met oren Aan de binnenzijde gemerkt met: Val saint lambert Belgique Tijdens de jaren dertig voerde Val Saint-Lambert een productlijn-LUXVAL - van geperst decoratief art deco glaswerk, gemaakt door de in die tijdbeste ontwerpers Charles Graffart en Rene Delvenne. We verzenden internationaal met een extra veilige track & trace code. in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels