Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Omschrijving Prachtige art deco aardewerk vaas 'mat finish' van Boch Freres Keramis en Charles Catteau, ontwerp gemaakt in 1932. Polychroom ontwerp met grasparkieten en bloemmotieven Dimensies: Hoog = 32cm - 12,6 inch Max. Diameter = 17 cm - 6,7 inch Merken en stempels: D1556 (modelnummer) - 964 (vormnummer) Postzegels Keramis met de wolf made in Belgium - Wij - L (decorateur) Literatuur Waarde en zeldzaamheid Zie de Catteau-catalogus van Marc Pairon pg 690: Prijsklasse: €€€ 1/2 (hoge prijsklasse) Zeldzaamheid: *** 1/2 (zeer zeldzaam) Staat: Perfecte staat zonder chips of barsten en geen restauratie. in Art nouveau en art deco / Exclusive Furniture & Works of Art
Bekijk kavel

Andere interessante kavels