Bekijk kavel
Omschrijving Prachtige art deco aardewerk vaas 'mat finish' van Boch Freres Keramis en Charles Catteau, ontwerp gemaakt in 1932. Polychroom ontwerp met grasparkieten en bloemmotieven Dimensies: Hoog = 32cm - 12,6 inch Max. Diameter = 17 cm - 6,7 inch Merken en stempels: D1556 (modelnummer) - 964 (vormnummer) Postzegels Keramis met de wolf made in Belgium - Wij - L (decorateur) Literatuur Waarde en zeldzaamheid Zie de Catteau-catalogus van Marc Pairon pg 690: Prijsklasse: €€€ 1/2 (hoge prijsklasse) Zeldzaamheid: *** 1/2 (zeer zeldzaam) Staat: Perfecte staat zonder chips of barsten en geen restauratie. in Art nouveau en art deco / Exclusive Furniture & Works of Art
Bekijk kavel