Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een leuk werk van de kunstschilder C.Kok, met een mooie voorstelling van moeder en kind in de parkachtige tuin. Het schilderij is afkomstig van de kunsthandel Roelofs, op het Rokin te Amsterdam. Daarna is het werk in privé bezit gekomen. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Het schilderij is in goede staat. Afmetingen afbeelding: 23 x 16 cm. Het schilderij is ingelijst in een bijpassend kader. Provenance: Uit privébezit. Bezichtiging van het kavel is uiteraard altijd mogelijk. Alle contactinformatie kunt op onze eigen website vinden. in Klassieke kunst / Betaalbare klassieke kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels