Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een laat empire broodmand / draadmand van Johannes Josephus Buijsen die in Amsterdam werkte van 1817 tot 1829 gemerkt: staande leeuw 1(934/1000 zilver) minervakop, jaarletter 1826 en meesterteken voor J.J. Buijsen Volop gekeurd ook , zoals het hoort, het hengsel met zwaardje een mt. 23,3 x 15,5 cm en 15 cm hoog (met hengsel 24 cm) gewicht 362 gram in hele mooie staatzie de foto s in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels