Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zwitserland - Tweede helft 20e eeuw Prachtig set van 2 Art Nouveau bronzen kandelaars 19 cm hoog en 14 cm breed en 12 cm diep Herkomst Zwitserland (Geneve) Worden zeer goed verpakt en verstuurd Zijn in uitstekende staat zie de foto,s voor de details in Interieur en decoratie / Moderne decoratieve objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels