Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Bodemvondst Lot van 27Middeleeuwse Mes , MesheftPeriode : 1400 / 1550 - Holland , Zeeland verdronkenlandGevonden met metaaldetector in de jaren 80 / 90Afbeeldingen van figuren en mensen en bekroningMateriaal : Koper , brons ,ijzer , been , hout ,Afmetingen : tussen 1 en 15 cm- gewicht totaal: 200 grConditie : bodemvondstgebruikt , beschadigingenFoto,s zijn een wezenlijk onderdeel van de omschrijvingZodat u vooraf zelf uw mening kan vormen Provenance: de aanbieder garandeert dat hij dit kavel op een legale wijze heeft verkregenAfkomstig uit een oude Nederlandse collectieUw aankoop wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden Belangrijke informatie: Voor transport binnen de Europese Unie is geen uitvoervergunning nodig voor dit kavel in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels