Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Fraaie en decoratieve Pastel groene art deco vaas met vergulde handvaten en bies vervaardigd door Boch Frères la Louvière. De vaas is in goede gebruikte staat met het gebruikelijk verlies van vergulding. Prima gemerkt met het Boch Frères la Louvière logo. Uw pakket wordt met extra zorg verpakt, aangetekend en verzekerd verstuurd , tot bij u aan de deur. in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels