Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
De succesvolle BeoVision 10-46 Full HD geeft tv kijken een extra dimensie. Het is een ultra platte televise met prachtig beeld.Ook de geluidsbeleving overtreft uw verwachtingen met maarliefst 5 ingebouwde actieve luidsprekers. Met de bijgeleverde motervloerstand is hij te elektrisch te draaien naar de gewenste kijkhoek. BeoVision 10-4646'' inch beeld diagonaal ( 116cm). Type: 9565 Full HD versie. LCD panel: 200Hz Led lcd scherm Beo4 joystick versie.De gehele set ziet er zeer goed uit, met weinig branduren. (zie foto's) Kleine beschadiging op de achterkant en zeer lichte krassen op de vloerplaat. Met onder andere de volgende aansluitingen: 3 x Scart aansluiting1 x Masterlink aansluiting5 x PowerLink aansluiting2 x HDMI aansluiting1x Surround sound module voor 5 speakers. Deze Beovision is aan te sluiten op een surround set via de powerlink aansluitingen. Door de speciale coating op de glasplaat kunt u altijd optimaal genieten van de beste beeldkwaliteit en geeft dit een exclusieve uitstraling. De levering bevat het volgende: *BeoVision 10-46*Powercord *Originele motervloerstand *Beo4, joystick afstandsbediening Deze set is technisch nagekeken door ons. Leveren en installeren op maat behoort tot de mogelijkheden. Dit is na de veiling te bespreken. in Hifi en radio / Bang & Olufsen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels