Bekijk kavel
Twee Hollandse zilveren Duo fotolijstjes in Ovale vormgeving. (2) - 835/1000 zilver - Nederland - Tweede helft 20e eeuw Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom - 36 g Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend en verzekerd. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Acer palmatum “deshojyo” – Hoogte (boom): 30 cm – Japan
159,-
Vandaag om 22:01