Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Twee Hollandse zilveren Duo fotolijstjes in Ovale vormgeving. (2) - 835/1000 zilver - Nederland - Tweede helft 20e eeuw Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom - 36 g Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend en verzekerd. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels