Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Drie bestekdelen. Waaronder een visschep en pasteischep uitgevoerd in Hollands puntfilet (999/1000 gehalte). Nederland, Zeist, Gerritsen b. v. (Sola Fabriek), 1979/1980 Keurtekens: Staande leeuw, minerva, meesterteken, U, V met kroon, 999. Staat: lichte gebruikssporen.Gewicht: 383 gram Gehalte: 999/1000.Kavelnummer: 15-5482 Zie afbeeldingen voor een eigen indruk. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels