Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Werkelijk schitterende Franse antieke zilveren beker. Prachtig gedecoreerd met gedreven florale voorstellingen. Stevige beker, wel met gebruikerssporen (staat iets scheef op de voet, deukjes en een klein scheurtje op de rand Zie laatste fotos). Verder gezien de leeftijd van deze beker een fraai exemplaar. • Fijnzilver: 800/1000. • Hoogte: ca 7cm • Breedte: ca 49cm. • Gewicht: 111.87gram. Dit object wordt aangetekend/verzekerd verzonden. Kopers buiten de EU dienen rekening te houden met eventuele extra kosten (Douane/Btw). in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels