Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig Balinees sandelhoutsnijwerk uit de jaren 50 met het beroemde verhaal van Gatotkaca die uit zijn strijdwagen vliegt om tegen Karna te vechten. Vol met details en uniek in zijn soort, ze maken deze ingewikkelde houtsnijwerken niet meer van sandelhout! Eenmalige kans. Het heeft een natuurlijke ouderdomsscheur aan de onderkant, maar verder in perfecte staat. Sandelhout heeft eeuwen nodig om te groeien, deze diameter van 15 cm is erg groot voor sandelhout en laat zien dat het een heel oud houtsnijwerk is. Verkocht door Roland Smeets, Balinese houtsnijwerkverzamelaar, expert en auteur van het boek Understanding Balinese Woodcarvings dat de verhalen en verhalen achter de beelden onthult. Met 300 beelden en meer dan 600 foto's is dit 3,7 kg zware boek een musthave voor verzamelaars, experts en musea. in Aziatische en tribale kunst / Indonesische en Oceanische tribale kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels