Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Schuurvondst? Nee, kwam van zolder… ‘Altijd van een oud dametje geweest’ klopt deze keer. Het meisje kreeg hem op haar 16e in 1971 en sinds 1988 stond hij op zolder. De 1e voorband ligt er nog op en die is nog goed ook... Het koppelingsdekseltje is ‘moe’ en de koppelingsplaat van het Ankerblokje werkt nog, maar gaat het opgeven. Is nog verkrijgbaar… De tank is niet verroest, maar wel vergomd en vervuild, dus schoonmaken. Ondanks de nadruk op de ‘minpunten’ is de brommer in hele gave staat. De Batavus reclame over de geweldige ‘Niros chroom en Taurus lak’ werd waar. Immers: er is niets aan gedaan sinds 19-prik. Was dit een Whippet, dan was het een tópstuk! Als Batavette heel betaalbaar.Voor keuren: typekeurnummer B 8101 staat erop en de brommer is volledig origineel. Hij gaat niet harder dan 38, dus je zou zelfs naar snorfiets kunnen. in Klassieke motoren en bromfietsen / Bromfietsen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels