Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Artitec H0 - Stoomlocomotief serie 3700 van de NS - Bedrijfsnummer: 3779 - Tijdperk: III. - Uitvoering met Austerity tender. - Let op(!): Standmodel / niet rijvaardig vitrinemodel. - Het model is in nieuwstaat. In nieuwstaat verkerende, prachtige stoomlocomotief serie NS 3700 van Artitec. Let op (!): dit is een niet rijvaardig standmodel / vitrinemodel. Dit model heeft destijds tentoongesteld gestaan op de Spielwarenmesse in Nürnberg als demomodel bij Artitec. De loc heeft olielampen, verende buffers en een werkende sierkoppeling aan de voorkant van de locomotief. Aan de achterzijde is een vaste NEM362-schacht aanwezig. Het model zit in verpakking en is onbeschadigd. Accessoires zoals treeplanken en zuigerstangen zijn netjes geplaatst. Alle foto’s maken onderdeel uit van de beschrijving. Wordt zeer goed verpakt verstuurd. in Modeltreinen / Nederlandse H0 modeltreinen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels