Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooie Art Nouveau WMF tinnen fotolijst, Duitsland? circa 1900 - 1910. Mooi gedecoreerd met florale decoraties. Niet gemerkt. De lijst is 24,5 cm Hoog en 20,2 cm Breed. De foto maat binnenin is 14 cm x9,5 cm. Gewicht is 534 gram. De fotolijst is in een goede maar gebruikte conditie. Normale gebruikssporen. Hoekje aan de rechter onderkant wat verbogen en heeft een oude reparatie. in Art nouveau en art deco / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels