Bekijk kavel
DAFmet Shelloplegger, enigzins bespeeld. O.a.de achterspatborden hebben lakbeschadigingen. Van de truck is dedraai -afstandsbediening afgehaald.( de zgn.drehkurbel). Chauffeur is aanwezig. Tankdoppen zijn niet origineel maar deze passen perfect. in Speelgoed en modellen / Blikken speelgoed
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor een Burger Cruise door Amsterdam!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis
Standaard – Hout – Japan – Meiji periode (1868-1912)
350,-
Morgen om 21:03