Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een zeer mooie dubbele opengewerkte elektrische gitaar, waarschijnlijk een Arirang, maar er is geen merk op de gitaar. De gitaar heeft een nek-door body, dus veel sustain. Twee humbucker pickups, drie toon- en volumeknoppen. De gitaar verkeert in een goede staat. Gitaar heeft gebruikssporen, enkele kleine deukjes op het lichaam maar geen grote schade. Grote 'relikwie' tekens op de toets. Elektronisch werk, pickups werken, volume / toonknoppen werken, maar de jack-ingang moet worden gecontroleerd en de elektronica kan een schoon / vinkje gebruiken, soms is er statische of verlies van verbinding. Is een klein probleem dat gemakkelijk kan worden opgelost. Gitaar heeft nieuwe snaren nodig, niet inbegrepen. Tuners niet origineel en niet zeker over de toonknoppen. De gitaar is gemaakt in de jaren 80, ik weet het exacte jaar niet, Binnen de EU wordt gitaar verzonden met GLS, goed verpakt. in Muziekinstrumenten / Gitaren
Bekijk kavel

Andere interessante kavels