Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Antieke Hollandse Zilveren Horloge Ketting met twee signetten, jaarletter K = 1844 (1) - .833 zilver - Nederland - Jaarletter K = 1844 Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom - 26 g Mooie gave Horloge ketting , Nederlands uit 1844 Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend en verzekerd. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels