Bekijk kavel
Gave zilveren 18e eeuwse Hollandse beugel. Verkeert in goede staat. Zie keuren en jaarletters op de foto.s. o.a. Schoonhoven stadsmerk. Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
B.B. King – The Complete RPM-Kent Recording Box – Box set – 2015
195,-
Vandaag om 21:16