Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Gave zilveren 18e eeuwse Hollandse beugel. Verkeert in goede staat. Zie keuren en jaarletters op de foto.s. o.a. Schoonhoven stadsmerk. Wij verpakken zorgvuldig en verzenden aangetekend in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels