Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Hyperrealisme, dit is geen afdruk. Volledig handgemaakt. Olieverf op canvas. Verzenden met UPS. Belangrijk dat het kunstwerk op rol wordt verzonden. Gigantisch formaat 140x100 cm Handtekening: gesigneerd op de voorzijde en certificaat op de achterzijde met handtekening. de foto op de schoorsteenmantel geeft niet goed weer hoe het kunstwerk in huis of op kantoor moet komen te hangen! Kunstenaar: Anne Dias is een Amerikaanse schilder geboren in 1985 in Cleveland, Ohio. Ze studeerde in 2015 af aan de School of the Art Institute of Chicago en nam na haar afstuderen deel aan verschillende groepstentoonstellingen. Verzending: verzekerd en professioneel beschermd. We besteden veel zorg aan het pakket, zodat het werk intact aankomt. in Kunst / Moderne en hedendaagse kunstwerken
Bekijk kavel

Andere interessante kavels