Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een interieur met een jonge boerin die, zittend op een stoel, aan het breien is. Leunend tegen haar been, staat haar dochter aandachtig te kijken wat haar moeder aan het doen is. Kwalitatief een van zijn betere werken. Het schilderij is rechtsonder gesigneerd met 'AvdBergh' en vermoedelijk aan het eind van de negentiende eeuw of begin twintigste eeuw geschilderd. Het schilderij is over het algemeen in een goede staat en heeft lichte craquelé. Het kunstwerk is niet gerestaureerd en is schoon van oppervlakte vuil. De lijst is in een goede staat en heeft ouderdom- en gebruikssporen. De Nederlandse kunstschilder Andries van den Berg is geboren in Den Haag op 19-5-1852 en daar overleden op 14-2-1944. Hij was een leerling van Johan Philip Koelman en was lid van Arti et Amicitiae (Arti, Amsterdam). Van 1878 tot 1918 was hij docent aan de Haagse Academie. Daar gaf hij les aan: Mijndert van den Berg, Willem van den Berg, Jan Frank, Loes van Groningen, Cornelis Koppenol, Gerbrand Frederik van Schagen, Gorinne Smit, Karel Cornelis van Tilburg, Leendert van der Vlist en Jan Wittenberg. Andries signeerde onder andere met A. v.d. Bergh. Het schilderij wordt goed verpakt (inclusief schuimrubberen u-profielen) en aangetekend verstuurd. Ophalen... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels