Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 24

Prachtig groot Bitossi Rimini blauw Trojaans paard ontworpen door Aldo Londi. Ik ben in goede staat en klaar om toe te voegen aan het midden / eeuw of moderne decor. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas

Andere interessante kavels