Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl
€ 24
Prachtig groot Bitossi Rimini blauw Trojaans paard ontworpen door Aldo Londi. Ik ben in goede staat en klaar om toe te voegen aan het midden / eeuw of moderne decor. in Decoratieve objecten / Keramiek en glas