Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtig bronzen beeld van een Engelse wijzer naar het beroemde 19e-eeuwse Franse beeld Pierre Jules Mêne (1810-1879). Mêne was vooral beroemd om zijn sculpturen van dieren. Dit is een uitzonderlijk mooie cast uit de eerste helft van de 20e eeuw van zijn sculptuur van een waakzame Engelse wijzer, met de persoonlijkheid en intelligentie van de hond en elk detail en elke spier prachtig weergegeven. Gemerkt op de basis: P. J. Mene 9 cm hoog 13 cm lang 5,2 cm breed Over het algemeen zeer goede staat met mooie patina. in Antiek / Sculpturen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels