Bekijk kavel
Frank Rijkaard gesigneerd AC Milan shirt Het AC Milan shirt is aan de achterkant op het rugnummer gesigneerd met een zwarte stift. Franklin Edmundo Rijkaard s een voormalig Nederlands profvoetballer en voetbaltrainer. In zijn loopbaan als speler van Ajax en AC Milan bouwde hij zowel nationaal als internationaal een zeer succesvolle erelijst op. Nationaal gezien won hij diverse landskampioenschappen, nationale bekers en supercups. Internationaal won hij met Ajax de Europacup II en de UEFA Champions League. Met AC Milan won hij tweemaal de Europacup I, tweemaal de UEFA Super Cup en tweemaal de wereldbeker voor clubteams. Hij behoorde op het EK 1988 tot de selectie van het eerste Nederlands elftal dat ooit een groot toernooi won. Hij was daarna coach van het Nederlands elftal, Sparta Rotterdam, FC Barcelona, Galatasaray en Saoedi-Arabië. Als coach van FC Barcelona werd hij in het seizoen 2005/06 de vijfde voetballer in de geschiedenis die als speler én als trainer de UEFA Champions League won, na Miguel Muñoz, Giovanni Trapattoni, Johan Cruijff en Carlo Ancelotti. Word ingelijst geleverd in een deluxe frame en met het bijbehorende echtheidscertificaat.
Bekijk kavel

Andere interessante kavels