Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig boekenrek / wandrek van tomado. Dit is een zeer zeldzame uitvoering door het bureaublad met originele tomado lamp. Het wandrek is voorzien van:- 4 zwarte staanders- 4 grote planken (geel, blauw, rood, grijs)- 2 kleine planken ( geel en rood)- 1 bureau (grijs)- 1 lamp (crème) Het rek is natuurlijk naar eigen smaak in delen. Het wandrek verkeert in goede vintage conditie. Uiteraard met wat gebruikerssporen die passen bij de leeftijd. Het bureau heeft wel wat krassen en verdient wat aandacht.De brochure is niet meer aanwezig. Foto’s maken deel uit van de omschrijving. Alle onderdelen zijn gemerkt met Tomado Holland in Design en vintage / Designmeubels en -objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels